יום שני, 10 באוגוסט 2020

ספר חדש: המלך האחרון של אטלנטיס

 

ספר חדש:

המלך האחרון של אטלנטיס מאת קטי ריידלר 

"המלך האחרון של אטלנטיס" מאת קטי ריידלר, בהוצאת "ספרי ניב", הוא ספר פנטזיה נפלא לבני נוער, המביא את סיפורו של טום, ששני אירועים מרכזיים שינו את חייו: היום שבו אביו נעלם והיום שבו הבין למה.

ביום הולדתו השמונה-עשר טום קיבל מתנה מסתורית מאביו, שהמתינה רק בשבילו במשך השנים, ונשאב אל העבר הרחוק, אל ממלכת אטלנטיס האגדית. מאותו רגע השתנו חוקי החיים כפי שהכיר אותם. כַּשָּׁף אטלנטי צעיר בשם לֵטוֹ מלווה את טום, גם אם לא בחר בכך, וההרפתקאות לצד הדמויות המרתקות שפוגשים השניים חושפות בפני טום את הסודות האפלים של אטלנטיס, שאחד מהם קשור גם אליו.

אתה בטוח, טום?" היא הרימה גבה, "אתה בטוח שהאנושות מוכנה?" (מתוך הספר)

"המלך האחרון של אטלנטיס" הוא ספרה הראשון של קטי ריידלר. היא מספרת:  "בעת לימודי התואר הראשון נכחתי בשיחה על אטלנטיס שגרמה לי לתהות בנוגע לממלכה האגדית. הייתי האחרונה לצאת מהספרייה בשעת לילה מאוחרת. גמעתי בשקיקה את המידע על אותה יבשת מסתורית, והיא הותירה בי תהיות רבות. מחקר בנושא הוביל אותי אל כתבי אפלטון ואדגר קייסי, מי שכונה "הנביא הישן", שבמהלך חייו טען כי אטלנטיס הייתה מפותחת מבחינה טכנולוגית, ואני מצאתי את עצמי מתחילה לטוות קורי דמיון לסיפור על יבשת אבודה בתקופת תור הזהב שלה, בעת שהייתה ממלכה עצומה ומתקדמת, בעוד כוחות אופל כבר רוחשים מבין הסדקים".

 

"המלך האחרון של אטלנטיס" מאת קטי ריידלר. הוצאת "ספרי ניב", 175 עמודים. מחיר לצרכן 78 ש"ח, להשיג בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת או באתר ההוצאה  https://nivbook.co.il/.

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה