יום שלישי, 22 בספטמבר 2020

ספר חדש: שנה במתנה

 

ספר חדש:

שנה במתנה מאת מייה בן יאיר
 

"שנה במתנה" מאת מייה בן יאיר בהוצאת "ספרי ניב", הוא מעשייה מודרנית העוסקת בהגשמת החלומות שלנו, בהחלטות שאנו מקבלים ובהשפעה שלהן על חיינו ועל הסביבה שלנו. איזו משאלה אתם הייתם בוחרים שיגשימו לכם?

 

"רציתי להודות לך באופן אישי וחשבתי רבות כיצד אוכל לגמול לך על שהצלת את חיי. בסופו של דבר החלטתי להעניק לך אפשרות לבקש ממני משאלה אחת", אמרה בארשת פנים רצינית. "משאלה? מה, את פיה טובה?", צחקתי. "משהו מעין זה", השיבה גברת אנג'ל. "ביכולתי להגשים לך משאלה אחת שתחזיק מעמד שנה אחת בלבד. כדאי לך לחשוב ולשקול היטב מה לבקש ממני."

 

החיים של מורן גורן עומדים להשתנות. יום רגיל הופך ליום משמעותי בחייה כאשר היא מצילה את חייה של עוברת אורח.  כתודה, ניתנת לה משאלה אחת שתקפה לשנה אחת בלבד. וכך, הופכת מורן מאמא רגילה, שמנהלת חיי יום יום נוחים ושגרתיים לשחקנית כדורגל.

לאט לאט מגלה מורן את הכישורים בהם זכתה ומאמצת את זהותה החדשה. היא מגלה את הסוד המשאלה לבני משפחתה וזוכה מהם לתמיכה גדולה. מורן מתקבלת לנבחרת הנשים של ישראל  ומתחילה בקריירה חדשה. אך האימונים הקשים, בנות הנבחרת האחרות, השינוי הגדול בחיי היום יום של המשפחה שלה, הלחצים  והידיעה כי בתום השנה  המשאלה שלה עומדת לפוג מביאים את מורן להתמודד עם ההשלכות של המשאלה שביקשה ועם עצם הבחירה שעשתה.

מייה בן יאיר, ספרנית, מורה להיסטוריה, אומנית בעלת סטודיו לאומנות וחולמת חלומות. גרה בפתח תקווה עם בעלה, שלושת ילדיה ושני כלבים חמודים. הספר הזה הוא הגשמת המשאלה שלה.

 

"שנה במתנה" מאת מייה בן יאיר. הוצאת "ספרי ניב", 112 עמודים. מחיר לצרכן 76 ש"ח, להשיג בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת או באתר ההוצאה  https://nivbook.co.il/.  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה