יום רביעי, 3 ביוני 2020

ספר ילדים חדש: מה החיות מרגישות


ספר ילדים חדש:

מה החיות מרגישות מאת שי יצחק-הלוי
בעלי החיים מקיפים אותנו והופכים את עולמנו למקום יפה ואוהב. יש באפשרותנו לגמול להם על כך באהבה וללמוד עליהם ממקום חומל ועוטף.

"מה החיות מרגישות" מאת שי יצחק-הלוי בהוצאת "ספרי ניב" הוא ספר ילדים מקסים המציג את בעלי החיים ואת תכונותיהם מזווית חדשה, המתעמתת עם הדעות הקדומות הרווחות ומבקרת אותן.

הַיוֹּם בְּבֵית הַסֵּפֶר לָמַדְנו עַל חַיוֹּת, אַך הַמּוֹרָה סִפְּרָה לאֹ מְעַט שְׁטויּוֹת. אָז הִצְבַּעְתִּי בְּניִמוסּ והְֵעַרְתִּי לַמּוֹרָה, שֶׁהִיא לאֹ מַמָּשׁ צוֹדֶקֶת בְּכָל מָה שֶׁאָמְרָה. (מתוך הספר)

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים, הנפלאים והססגוניים של דריה סינה שמאירה בשלל צבעים את הסיפור ומוסיפה לייחודיות שלו.

מה החיות מרגישות הוא ספרו הראשון של שי יצחק-הלוי, פעיל לזכויות בעלי חיים ובעל ניסיון בעבודה עם ילדים. את אהבתו לבעלי החיים ואת הידע שלו עליהם הוא בוחר להעביר לדור הבא מתוך שאיפה לפתח חשיבה ביקורתית אצל הדור הצעיר, להמשיך להעצים ולטפח את החמלה כלפי בעלי החיים ולייצר בסיס שופע לכל יצורי כדור הארץ.

"מה החיות מרגישות" מאת שי יצחק-הלוי. איורים: דריה סינה. הוצאת "ספרי ניב", עמודים לא ממוספרים. מחיר לצרכן 65 ש"ח, להשיג בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת או באתר ההוצאה  https://nivbook.co.il/.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה