יום חמישי, 11 ביוני 2020

ספר ילדים חדש: שלומי עולה לכיתה א'


ספר ילדים חדש:

שלומי עולה לכיתה א' מאת ג'ולי לסרי


"שלומי עולה לכיתה א" מאת ג'ולי לסרי בהוצאת "ספרי ניב" הוא ספר ילדים מקסים המביא את סיפורו של הילד שלומי. בעוד שבוע הוא יתחיל ללמוד בכיתה א'. הוא מתרגש מאוד ומחכה בקוצר רוח ליום הראשון בבית הספר. אך אימא של שלומי - חוששת... רוצים לדעת מדוע?
כי שלומי ילד מפוזר, הוא לא אוסף את הצעצועים כשהוא מסיים לשחק. שלומי אינו מקפיד לצחצח את שיניו בבוקר ובערב לפני השינה. שלומי מתעורר מאוחר בבוקר...

ושלומי מתווכח עם אימא ולא מוכן ללבוש את הבגדים שהכינה לו על הכיסא. במשך כל השבוע חשבה אימא איך תוכל לעזור לשלומי להתארגן ולהיות תלמיד טוב בכיתה א'.

חשבה וחשבה והנה צץ במוחה רעיון... על איזה רעיון חשבה אימא? כיצד רעיון זה סייע לשלומי בכיתה א? פתחו את הספר וגלו.

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים, הנפלאים והססגוניים של אביטל אלתר שמאירה בשלל צבעים את הסיפור ומוסיפה לייחודיות שלו.

ג'ולי לסרי מחנכת לגיל הרך (40 שנים( מדריכה פדגוגית במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי. בעלת תואר שני בלמידה והוראה. אמא לשלושה ילדים וסבתא לארבעה נכדים. "שלומי עולה לכיתה א'" הוא ספרה הראשון."שלומי עולה לכיתה א" מאת ג'ולי לסרי. איורים: אביטל אלתר. הוצאת "ספרי ניב", 23 עמודים. מחיר לצרכן 64 ש"ח, להשיג בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת או באתר ההוצאה  https://nivbook.co.il/.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה