יום ראשון, 17 במאי 2020

ספר חדש: הוא אמר לה שהיא


ספר חדש:

"הוא אמר לה שהיא" מאת שולמית שיפר
"הוא אמר לה שהיא" מאת שולמית שיפר, בהוצאת ספרי ניב, מכיל שבע עשרה סיפורים קצרים, מרגשים ומעניינים, וביניהם חוט מקשר - מסתורין וחשד מסוים, אך גם אהבה ואמון.
בין הסיפורים: סיפור על רומן בלתי אפשרי בין גבר ואשה החיים סביב מלחמת יום הכיפורים ואחריה, סיפור על עולה חדש מסתורי שעם השנים שב ומפתיע מידי פעם, סיפור על "קן אוהבים" רעוע, סיפור שמביא שיחה פתלתלה שנרקמת בטיסה בין שתי נשים.
ביד אמן טווה שולמית שיפר מארג סיפורים ובו שלובים אירועים היסטוריים בארץ ובעולם, שחושפים מציאות של קונפליקטים, דילמות והכרעות הרות גורל שבפניהם ניצב האדם.

"אחרי חודשיים שב ליומיים חופשה. סחב עמו קונכייה ענקית מאיסמעיליה. נתן לה שתשמע את הד המלחמה ממרחקים. היה באותו קרב ליד התעלה, שריקות הכדורים עדיין נשמעות באוזניו, מבלי שהקשיב לקונכייה. לוחמים מתים מוטלים לידו בשדה, ירה לכל כיוון. שאל: אם מישהו משנינו לא היה חוזר, מי היית מעדיפה שזה יהיה? הרגישה כאילו כיוון אליה כדור אחרון, שתקה. אסף את תרמיל הגב המפוחם ועזב." (מתוך הספר)

שולמית שיפר, עורכת דין, למדה בירושלים, חייתה בה שנים רבות ושבה לעיר הולדתה, תל אביב. "הוא אמר לה שהיא" הוא ספרה השני.

"הוא אמר לה שהיא" מאת שולמית שיפר. הוצאת "ספרי ניב", 223 עמודים. מחיר לצרכן 78 ש"ח, להשיג כספר מודפס או דיגיטלי בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת או באתר ההוצאה  https://nivbook.co.il/.  


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה