יום רביעי, 2 בדצמבר 2020

ספר חדש: סוף העולם ימינה

 

ספר חדש:

סוף העולם ימינה מאת ניצן אנגלנדר

מסע בניו זילנד
 

"סוף העולם ימינה" מאת ניצן אנגלנדר בהוצאת "ספרי ניב", הוא רומן מסע עלילתי המביא את סיפור מסעו המרתק  של ניצן לניו זילנד.

לאחר שחרורו מהצבא יוצא ניצן למסע שמשנה את תפיסת חייו. הוא מגיע לניו זילנד, היעד שחלם עליו שנים רבות. הטיול שלו אינו טיול שגרתי, אלא דרך ארוכה מלאת תובנות והרפתקאות. הוא מתמודד עם סכנות בדרך, מכיר אנשים מעניינים ומרתקים ולצד אכזבות וקשיים לומד להתאהב ולהיות שלם עם עצמו. ניו זילנד, המדינה היפה בתבל, מתגלה בפניו בשיא עוצמתה, ונופיה המרהיבים משמשים לו השראה אינסופית לדרך החיים החדשה שהוא בוחר לאמץ.

 

״הפניתי את גבי לפסגה והבטתי לעבר האופק. שכבת עננים נפרשה תחתיי, ומתחתיה ראיתי את כל הצבעים והצורות שהרכיבו את גן העדן ששמו ניו זילנד. פרשׂתי את ידיי, עצמתי את עיניי ונשמתי עמוק – אני חי, אני נושם ואני מאושר." (מתוך הספר)

 

ניצן אנגלנדר נולד בגני תקווה בשנת 1991 . עוד כילד נמשך לעולם הטיולים, ומאז הוא לא יכול בלעדיהם. מאז הפעם הראשונה שהגיע לצד השני של העולם הפך את התחביב שלו לעיסוק במשרה מלאה. כיום הוא יועץ ומתכנן טיולים בהתאמה אישית לניו זילנד, לאוסטרליה ולאיי הפסיפיק. הרצאותיו, בהשראת טיוליו, משכו עד היום אלפי מטיילים, והוא ממשיך בעשייה בלתי פוסקת ורבת-משמעות למען קידום התיירות מישראל לפסיפיק.

 

"סוף העולם ימינה" מאת ניצן אנגלנדר. הוצאת "ספרי ניב", 159 עמודים. מחיר לצרכן 78 ש"ח, ניתן להשיגו בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת, באתר הסופר https://www.2newzealand.co.il/ או באתר ההוצאה  https://nivbook.co.il/. 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה