יום חמישי, 24 בדצמבר 2020

ספר חדש: שמחת הגוף

 

ספר חדש:

שמחת הגוף מאת נועה צלה
 

ישנן דרכים רבות ומגוונות ליצירת שמחת גוף. חיפוש אחר שקט המפעיל את המערכות המיטיבות הפועלות בגוף בזמן רגיעה, נשימה בוטחת, אנרגיה, ספורט, ריקוד, האופן בו אנחנו בוחנים את עצמנו חיצונית ופנימית, האוכל שאנחנו ניזונים ממנו ואפילו הלבוש שלנו. כל אלה הם חלק מהדרכים ליצירת שמחת גוף. דעו ששמחה היא אפשרית. בחרו באפשרות להכניס שמחה לחייכם ולגופכם.

הדרך לשמחה עוברת פעמים רבות דרך החיפוש אחר השקט. אחד מעוכרי השמחה הגדולים ביותר הוא המוח. הוא עובד בלי הפסקה, מכניס גיבובי מילים ועוד מילים ועוד מחשבות ורעיונות ודעות, וככל שאלה הולכים ומתרבים, כך הרעש שהם יוצרים הולך וגובר.

מטרת הספר "שמחת הגוף" שכתבה נועה צלה, בהוצאת ספרי ניב, הוא להעניק לכם, הקוראים, כיוונים שונים היכולים לעורר את האפשרות לחיות בגוף שמח. כל פרק עוסק בנושא הקשור ליצירת שמחת גוף, תוך שאילת שאלות ומתן כלים היכולים להתחיל ולפתוח עבורכם מרחב הכולל גוף, שמחה ואת החיבור ביניהם. מתוך המילים נשזרת אנרגיה, המאפשרת להתקרב עוד צעד אל עבר יצירת גוף שמח, ומוסיפה רובד של הבנה שאינה הבנה ליניארית. האם תקבלו את ההזמנה להתחיל ולעורר את שמחת הגוף?

"משום שהגוף מייצר לנו אין ספור חוויות שונות זו מזו בהתאם לכיוון שאליו אנחנו מכוונים את הפוקוס, אפשר להפיק ממנו חיבורים שונים. חיבורים המייצרים מודעות, שמחה, עונג, כאב, רטט עדין, תחושה עמוקה. למעשה, החיבורים כל כך רבים, שהשאלה הראשונה שאולי הייתם רוצים לשאול את עצמכם היא: איזה סוג חיבור הייתי רוצה ליצור עם הגוף שלי עכשיו?" (מתוך הספר)

נועה צלה, רעיה ואם לשלושה, מתגוררת בקיבוץ בדרום. עוסקת בריפוי אנרגטי זה שני עשורים ונהנית מקסם האנרגיה במגוון דרכים הכוללות עבודה אנרגטית וחיבור אל הגוף. היא היוצרת של טיפולי האנרגיהSend , עוסקת בהוראת יוגה, מדיטציה והילינג אנרגטי, מנחה סדנאות מבית אקסס קונשסנס© . ספר נוסף שכתבה הוא Every Day, All Year Round Guided Imgination Meditations.

 

"שמחת הגוף" מאת נועה צלה. הוצאת "ספרי ניב", 124 עמודים. מחיר לצרכן 78 ש"ח. ניתן להשיגו בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת, או באתר ההוצאה  https://nivbook.co.il/. 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה