יום רביעי, 4 במרץ 2015

אימפריית הדממה 2 – הפרוור שמעבר לכוכביםמבוך של הפתעותסדרת פנטזיה חדשה לנוער:

אימפריית הדממה 2 – הפרוור שמעבר לכוכבים
מאת מ"ט אנדרסון


"אימפריית הדממה 2 – הפרוור שמעבר לכוכבים" מאת מ"ט אנדרסון הוא הספר השני בסדרת הפנטזיה המצליחה לנוער. 
משהו מוזר מאוד מתרחש בוורמונט. זה לא "משחק המקומות הנסתרים" - את זה בריאן וגרגורי כבר עברו בהרפתקה הקודמת. אבל עדיין... יצורים מפחידים רודפים אחריהם ופרודנס, בת דודו ההרפתקנית של גרגורי נעלמה. כשבריאן וגרגורי מגיעים לפרוור בוורמונט כדי לחפש את פרודנס, הם מגלים שדברים רבים אינם כפי שהיו: הזמן הפסיק לפעול כרגיל ובלילות משהו אורב בין הבתים ומעלים אנשים. מעבר לפרוור המצמרר מתרחש קרב גדול בהרבה - קרב בין שתי אימפריות רפאים שאינן נחות לרגע. הדברים המוזרים הופכים מסוכנים יותר מרגע לרגע ומאיימים על שלום הפרוור, המדינה כולה, ואפילו העולם עצמו. בריאן וגרגורי הם היחידים היכולים לעצור אותם.

הסדרה "אימפריית הדממה" זכתה להצלחה גדולה בארה"ב וזיכתה את מחבריה בפרסים רבים. אימפריית הדממה – משחק המקומות הנסתרים הוא הספר הראשון בסדרה.
* "עלילה מופתית" – קירקוס ריוויו
* "מצחיק ומצמרר בעת ובעונה אחת" - בוקליסט
* "אנדרסון מוליך את הקורא דרך מבוך של הפתעות המתפוצצות מסביבו כמו זיקוקי דינור. ספר שלא יעזוב אתכם זמן רב לאחר שתסיימו לקרוא אותו". – פבלישרז וויקלי" אימפריית הדממה 2 – הפרוור שמעבר לכוכבים " מאת מ"ט אנדרסון, מאנגלית: חנה בן-צבי גורן הוצאת "דני ספרים", 224 עמ'. מחיר לצרכן 58 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה