יום שלישי, 23 בספטמבר 2014

סדרת ספרים חדשה לילדים: "אווז"

סדרת ספרים חדשה לילדים: "אווז" מאת לורה וול

ידידות בלתי רגילה
תכירו את אווז - החבר הטוב בעולם, גיבור סדרת הספרים המצליחה לפעוטות "אווז", שכתבה ואיירה האמנית והיוצרת הבריטית לורה וול ושזכתה להצלחה רבה בעולם והצליחה להיכנס לליבם של מיליוני ילדים ברחבי העולם. זאת, בזכות הסיפור הקליל שמעביר את המסר והאיורים המרהיבים שזכו בפרסים. שני הספרים הראשונים בסדרה שתורגמו לעברית הם "אווז בגן המשחקים" ו"אווז בגן החיות".

במרכז סדרת הספרים מופיעות דמויותיהם של האווז וחברתו סופי. בספר הראשון, "אווז בגן המשחקים", סופי הולכת לגן המשחקים, שם היא מכירה את אווז, אחרי שלא היה לה עם מי לשחק. מאז, סופי ואווז הם החברים הטובים ביותר ואי אפשר להפריד ביניהם. בספר "אווז בגן החיות" מחליטה סופי למצוא לאווז חברים חדשים והם הולכים יחדיו לגן החיות. הם פוגשים שם בעלי חיים שונים, בהם ג'ירף גבוה ומנוקד, תנין מחייך בברכה, ציפורים ורודות ואווזים בני מינו. זהו סיפור קסום על ידידות בלתי רגילה ומחממת-לב. ספרים מקסימים לילדים ולפעוטות.

לורה וול היא אמנית ויוצרת בריטית. 'אווז', סדרת הספרים לילדים שכתבה ואיירה, כוללת שישה ספרים, יצאה לאור בבריטניה בשנת 2012. הסדרה תורגמה לשפות רבות ויצאה לאור בעשרות מדינות. בשנת 2013 זכתה וול בפרס האמן המבטיח על ידי ה-Fine Art Trade Guide  והספר "אווז בגן החיות" הגיע לגמר התחרות הבריטית People's Book Prize. עוד על היוצרת ניתן לקרוא באתר שלה: http://www.laurawall.com/"אווז בגן המשחקים" ו"אווז בגן החיות". כתבה ואיירה: לורה וול. מאנגלית: חגי ברקת. דני ספרים הוצאה לאור, 46 עמודים כל ספר. מחיר לצרכן 38 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il          
                                                                                                               


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה