יום שלישי, 4 ביולי 2017

"באושר ועושר כאילו – לשבור את הקרח"

ספר חדש לראשית קריאה:

"באושר ועושר כאילו – לשבור את הקרח"

מאת שרה מלינובסקי
ספר שישי בסדרה


שלום, קוראים לי אֶבִּי. פעם החיים שלי היו נורמליים, ואז המראה במרתף בלעה אותי ואת אחי ג'ונה...

"לשבור את הקרח" מאת שרה מלינובסקי בהוצאת דני ספרים, הוא הספר השישי בסדרה המצליחה לראשית קריאה, "באושר ועושר כאילו", בו נכנסת הגיבורה בכל פעם לאגדה אחרת. הפעם היא נכנסת עם אחיה היישר לתוך האגדה על "מלכת השלג".  

אף על פי שהיא ואחיה מחליטים להתרחק מהמראה המכושפת, לכלבלב שלהם יש תכניות אחרות והוא מזנק פנימה לפני שהם מצליחים לעצור אותו. איזו ברירה יש להם מלבד להיכנס בעקבותיו? הפעם הם נוחתים בארץ מושלגת וקפואה, וקולטים שהגיעו לאגדה על "מלכת השלג". אבל האגדה המקורית אינה דומה כלל לסרט המפורסם. מלכת השלג כאן היא אישה מרושעת במיוחד, שמקפיאה את הכלבלב שלהם והופכת אותו לארטיכלב! עליהם להציל אותו ולחזור בזמן הביתה, לפני שמלכת השלג תצליח ללכד גם אותם והם יישארו קפואים שם לנצח...

"אֶבִּי היא גיבורה מגניבה שמצליחה להכניס הרבה פלפל לתוך סיפורי האגדות המכרים לנו. טונות של כיף מחכים לכם בספר הזה!" מג קאבוט, הסופרת האהובה שכתבה את "יומני הנסיכה" ו"ספר החוקים של אלי פינקל".

כל ספר בסדרה עוסק בגיבורה שונה מעולם האגדות. הספרים בסדרה: ראי ראי שעל הקיר, הלוקח את הקוראים היישר לתוך הרפתקה מופלאה עם שלגיה ושבעת הגמדים - נבחר למצעד הספרים לכיתות א-ג לשנת 2014הקסם פג בחצות, הלוקח את הקוראים היישר לתוך האגדה של סינדרלה. נבחר למצעד הספרים לכיתות א-ג לשנת 2015. לשחות או לא לשחות הלוקח את הקוראים הפעם היישר לתוך אגדת בת הים הקטנה בנחיתה רטובה מתמיד. חלומות מתוקים הלוקח את הקוראים היישר לתוך האגדה של היפהפייה הנרדמת. שערה בכוס מים הלוקח את הקוראים לתוך האגדה של רפונזל.


"באושר ועושר כאילו – לשבור את הקרח" מאת שרה מלינובסקי. מאנגלית: חגי ברקת, הוצאת "דני ספרים", 173 עמודים, כריכה קשה, מנוקד. מחיר לצרכן 78 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il          


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה