יום שלישי, 23 באפריל 2013

להסיר את הבגדים


ספר חדש: 'להסיר את הבגדים' מאת לימור דגני:
סיפור סינדרלה של כוהנת הסקס לשעברמה גורם לבחורה להתנהג בצורה פרובוקטיבית ולהצטלם ל"פלייבוי"? מהן מילות הקסם של הפייה הטובה שבכוחן להפוך את לכלוכית לנסיכה? ומה הקשר בין הדברים? הספר, להסיר את הבגדים מאת לימור דגני, בהוצאת הספרים "גוונים", מספר את סיפור חייה של כוהנת סקס לשעבר וחושף את המהפך שעברה בחייה. הספר משלב רוחניות גבוהה לצד גשמיות חזקה, ייאוש לצד אמונה, שנאה לצד אהבה וחשכה לצד אור. היא חושפת פן נסתר באישיותה ומגלה לנו את התשובות תוך הסרת בגדיה.

לפני כעשר שנים התפרסמה לימור דגני בתור "המורה לערבית מהפלייבוי". מדינה שלמה נדהמה כשמורה לערבית החליטה להיבחן לאודישנים להנחיית ערוץ הפלייבוי. מאז, הפכה למעין כוהנת סקס, כשהנחתה תכניות בערוץ 'אגו' וכתבה טור ב'פנאי פלוס' בשם "דגדגני". לאחר שהספיקה לבצע את הדברים הפרובוקטיביים ביותר, היא נעלמה לחמש שנים. הספר מספר את סיפור חייה וחושף את הפן הרוחני שבה.

לימור דגני (36) אם חד הורית לשתי בנות, תושבת השרון, מספרת, כי "בנובמבר 2003 התפרסמתי בתור "המורה מהפלייבוי", כשהייתי המורה לערבית, לשון ואירובי היחידה מבין כל הנבחנות שניגשו לאודישן ולהנחיית ערוץ הפלייבוי הישראלי. על אף שלא נבחרתי לתפקיד, זאת הייתה תחילת הדרך שלי בעולם התקשורת, דרך שנסללה על ידי תפקידי סקס ופרובוקציה בעיקר, ושהופסקה מיוזמתי כשנולדה בתי הבכורה. עד אז, הספקתי להנחות תכניות סקס בערוצי טלוויזיה ואינטרנט, לשמש כתבת בעיתונים ובמגזינים שונים, לדגמן, לשיר, להצטלם ללא בגדים ולהופיע במופעים בימתיים עם אניטה פללי. עם הזמן הפכתי לאם חד-הורית, והפסקתי להיות רק לימור דגני.

תמיד קיבלתי בתקשור ש"צריך להסיר את הבגדים". נפשי לא הייתה נקייה ומזוככת מספיק כדי להבין את המשמעות הסמלית. הבנתי את המסר כפשוטו: להסיר את בגדי הגוף. לכן, עשיתי זאת בקלות ובידיעה שאני עושה דבר נכון, שאין בו כל רע. רק לאחר ניקיון והתמרת השלילי שבנפשי, התחלתי לקבל את התקשורים בצורה גבוהה, בהירה ומדויקת. כך הבנתי שעד היום טעיתי שהסרתי את בגדי הגוף, בעוד שהכוונה האמיתית של התקשור הייתה הסרת בגדי הנפש".

לימור דגני מזמינה אתכם "להסיר את הבגדים" ביחד איתה. לא תבואו?

להסיר את הבגדים מאת לימור דגני, הוצאת הספרים גוונים, 144 עמודים, מחיר לצרכן 72 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה