יום שישי, 6 בנובמבר 2020

ספר חדש: המתווך

 

ספר חדש:

המתווך מאת רון לנדסמן

 

איך הפכתי לאחד מחמשת המתווכים המובילים בישראל

 

אלברט איינשטיין כבר אמר שאי-שפיות - פירושה לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות. הספר "המתווך" שכתב רון לנדסמן בהוצאת "ספרי ניב" הוא מדריך מעשי בעבורכם, סוכני הנדל"ן, שילמד צעד אחר צעד איך למכור, לשווק, להשיג לקוחות, לנהל משא ומתן, לסגור עסקה ולהגיע למיליון הראשון, השני והשלישי שלכם.

 

 

רון לנדסמן מדורג בין חמשת סוכני הנדל"ן המובילים בארץ. לאחר יותר משש שנים בתחום הוא החליט לכתוב את המדריך ובאמצעותו הוא רוצה להראות לכם איך הוא עשה את זה וללוות אתכם צעד אחר צעד: משיחת הטלפון הראשונה שתעשו, דרך לחיצת היד הראשונה ועד לסגירת העסקה, ולגלות לכם את כל הסודות של סוכני הנדל"ן הטובים בעולם כדי שגם אתם תגיעו לשם! והחלק הטוב הוא שכל זה אמיתי!

 

רון לנדסמן, בן 29 , בעלים של משרד תיווך נדל״ן מוביל בפתח תקווה, זכה בשנת 2019 במקום הראשון בשירות הלקוחות באירופה מבין 1,200 סוכני נדל״ן מכל רחבי העולם ודורג במקום הראשון בעירו בהיקף העמלות ובמספר העסקאות. רון משמש היום כמנטור בתחום תיווך הנדל"ן ועזר למאות סוכנים ומשרדים להגיע להצלחה ולהישגים יוצאי דופן. הוא מתגורר בפתח תקווה ו"המתווך" הוא ספרו הראשון.

 

"המתווך – איך הפכתי לאחד מחמשת המתווכים המובילים בישראל" מאת רון לנדסמן. הוצאת "ספרי ניב", 230 עמודים. מחיר לצרכן 119 ש"ח, להשיג בחנויות הספרים הדיגיטליות ברשת או באתר ההוצאה  https://nivbook.co.il/.  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה