יום חמישי, 10 בנובמבר 2016

"העתיד על פי תיאוריית העידנים" מאת גלי נדיב אלוף

ספר חדש:
 "העתיד על פי תיאוריית העידנים" מאת גלי נדיב אלוף


"העתיד על פי תאוריית העידנים" מאת המדיום גלי נדיב אלוף משלב אסטרולוגיה עם נומרולוגיה. הכלי להבנת היקום הוא מתמטיקה. נצא למסע מתמטי רוחני על אודות סבב כל 12 עידני הזמן בגלגל המזלות, דבר שטרם נעשה. ננוע כ- 4000 שנה אחורה בזמן ומעל 20,000 שנה קדימה בזמן, כשתנועת סדר הספרות וגלגל המזלות נותרים מחזוריים ונעים אחורה בזמן. נקבל הסבר והוכחות על אודות עידני העבר וההווה ונחזה את עתיד העידנים הבאים. הספר מכיל מושגי יסוד וטבלאות חישוב להבנת הבסיס המתמטי מהם מתקבלים מועדי העידנים והשנים על ידי חישוב מתמטי פשוט. כל מועד, שנה ועידן מגובים בהסבר מתמטי המאפשר לקורא להבין בפשטות ולחשב בעצמו את המשך המחקר.

המזל האסטרולוגי בגלגל המזלות מייחד כל תקופה של עידן ומושפע מעשרת כוכבי הלכת המקיפים את השמש בגלקסיית 'שביל החלב' הכוללים גם את כדור הארץ. בכל גלקסיה - רק על פני כדור לכת בודד יכולים להתקיים חיים. כל עידן מ-12 המזלות מכיל מאפיינים חיוביים ושליליים שמשפיעים על מארג החיים על פני כדור הארץ מבחינה: אנרגטית, סביבתית, מדעית, טכנולוגית, חברתית, וגם מבחינת אמונה, רווחה, מלחמות, שפע ועוד. עידן אורך  2106 שנים, קרני עידן אורכות  468 שנים. סדר 12 העידנים מותאם רק לכדור הארץ ומשפיע על כלל חיי האנושות בו. כל נתוניו המספריים והמידע בספר התקבלו בתקשור. אין מקריות ביקום, אלא סדר מופתי ומתוחכם בעל משמעות וחשיבות. לא ניתן למות או להמית דבר, כל היקום הוא אינסופי וכל המתקיים בו מעגלי ומחזורי.

"העתיד על פי תאוריית העידנים" הוא ספרה השני של גלי נדיב אלוף, מדיום במקצועה. נדיב אלוף, צאצאית של רבי חיים בן עטר (אור החיים) היא מאמינה גדולה באלוהים, בבורא ובבריאה. היא בעלת יכולת לתקשר עם אדם היושב מולה או בטלפון, לקבל בשבילו מענה לשאלות כמעט בכל נושא, לתת הכוונה ועזרה באופן קצר ותכליתי בארץ או בחו"ל. בחו"ל היא מוכרת בשמה הלועזי Lucy.  המחברת היא גם בעלת סגולת יכולת לראות כ"רנטגן", לאבחן בעיות רפואיות ולטפל בהן בעזרת ישויות. כנשמה עתיקה המחוברת אל השמש היא מפעילה אנרגיות, מתקשרת עם עולם הרוחות והנשמות ועוסקת בריפוי גוף ונפש האדם. ספרה הראשון, "בריאה אלוהית" הוא ספר הדרכה רוחני, ייחודי ומיוחד, שנותן לקוראים מידע וכללים שעשויים לשנות את חייהם. תוכנו עונה, בין היתר, בשפה פשוטה ומלאת הומור לשאלה "מי אנחנו" ולסוגיות גדולות אחרות, כגון: מיהו אלוהים, הבורא ומהי בריאה, איך נוצרו החיים על פני כדור הארץ וכיצד נוצר האדם, לשם מה הגענו לכאן ומהי תכלית האנושות כולה ביקום, מהם ייעוד, גורל ונשמה, מהם  גן עדן, גיהינום והאם יש חיים אחרי המוות, איך מתחברים תקופת התנ"ך לתקופת הדינוזאורים, מהם כללי היקום ושלל תהיות יקום אחרות.

המדיום גלי נדיב אלוף מספרת כי "ספר זה נכתב מתוך התעניינות, סקרנות ודרישת הקהל להעלות על הכתב את התובנות והידע עליהם אני מדברת רבות. כל הנדרש מהקורא הוא לגלות סקרנות, גמישות מחשבתית, רצון להיפתח לרעיונות  חדשים ולא יזיקו קלילות וחוש הומור. ספר זה התקבל בתקשור, בהקלדה אינטואיטיבית ישירות אל המחשב. תוכן הספר נותן דעה נוספת בשפה פשוטה ומלאת הומור לשאלה 'מי אנחנו' ולשאלות גדולות אחרות".

"העתיד על פי תאוריית העידנים" מאת המדיום גלי נדיב אלוף, 113 עמודים. מחיר לצרכן 89 ש"ח. הספר משווק ישירות דרך אתר הבית של המחברת:   גלי נדיב אלוף  www.gali4u.com


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה