יום רביעי, 18 באוקטובר 2017

אתה הבא בתור מאת גרג הורביץ

ספר מתח חדש:

אתה הבא בתור מאת גרג הורביץ

מותחן מסחרר מאת מחבר רב המכר "פרויקט "X"אתה הבא בתור" מאת גרג הורביץ בהוצאת "דני ספרים", הוא מותחן מסחרר מאת מחבר רב המכר "פרויקט "X.
למייק וינגייט הייתה ילדות קשה – הוא ננטש על ידי אביו בגן משחקים כשהיה בן ארבע וגדל בבית-אומנה. איש מעולם לא הגיע לקחת אותו, ומהוריו האמתיים נותרו לו רק זיכרונות בודדים ומקוטעים. כעת, בהיותו מבוגר, מייק סוף כל סוף חי את החיים שעליהם תמיד חלם – הוא נשוי באושר לאנאבל, אשת חלומותיו, הם מגדלים ביחד ילדה נהדרת, וחברת הבנייה המצליחה שלו מבטיחה למשפחתו עתיד בטוח ושקט. עד שעברו של מייק חוזר לרדוף אותו...

דמויות מאיימות מתחילות להופיע בחייו של מייק, וכשהוא מדווח עליהן, נדמה שהמשטרה מתעניינת יותר בעברו המעורפל מאשר בהגנה על משפחתו. כשלא נותר לו איש שיוכל לבטוח בו, הוא פונה אל שֶפּ – אדם מסוכן מאוד שהוא במקרה גם חברו האמתי היחיד של מייק מימיהם המשותפים בבית-האומנה. ביחד, שניהם יעשו כל מה שנחוץ כדי להגן על מייק ועל האנשים שהוא אוהב מפני חורשי רעתם –  אויבים מסתוריים שמניעיהם אינם ברורים, אך מידת נחישותם לפגוע בו אינה מוטלת בספק בעקבות ההודעה שהם משאירים לו: אתה הבא בתור...

גרג הורביץ הוא כוח חדש ומשמעותי בספרות המתח העולמית. ספריו מתורגמים לעשרות שפות בכל העולם ומופיעים דרך קבע ברשימות רבי-המכר. שני ספרים נוספים שלו, "פרויקט X" ו"האיש משומקום", יצאו אף הם בהוצאת "דני ספרים" והזניקו במהירות את הורביץ לתודעתם של הקוראים בארץ.

"מותחן התופס את הקוראים בגרון, לוקח אותם למסע ברכבת-הרים מסחררת, ולא מניח להם עד העמוד האחרון." Kirkus Review

"הורביץ מוציא מתחת ידיו עוד מותחן משובח, שמחזיק גם את הגיבור שלו וגם אותנו, הקוראים, על הקצה..." Booklist


"אתה הבא בתור" מאת גרג הורביץ. מאנגלית: דפנה לוי, הוצאת "דני ספרים", 519 עמודים. מחיר לצרכן 98 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il .


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה