יום ראשון, 13 באוגוסט 2017

מגדל של קוביות בניתי מאת דבורה עומר

מחודש על המדף בגרסת ספרי קרטון

מגדל של קוביות בניתי מאת דבורה עומר
היום בונה ענבל בקוביות – מגדל.
גבוה גבוה המגדל, אותו בונה ענבל.
עוד קוביה כחולה. ועוד אחת אדומה.
ופתאום – בום! טראח! – נפל המגדל שבנתה ענבל.


מי לא מכיר ואוהב את מגדל של קוביות בניתי, ספרה הקלאסי של דבורה עומר. הספר המקסים הזה, שכולנו גדלנו עליו והוא נמצא בכל בית בישראל, יצא כעת בהוצאה מחודשת בהוצאות "דני ספרים" ו"שרברק", בשלושה ספרי קרטון קטנים ונוחים לקריאה, מלווים באיוריה המקוריים והנפלאים של נורית יובל. הספר הצהוב כולל בתוכו סיפורים, הספר הירוק כולל בתוכו סיפורי משחק והספר הכחול מיועד לקטנטנים.

בואי, אילת. אמא תסרק אותך.
לא רוצה? בסדר, אמא תסרק את... הבית!
הנה אמא מסרקת את החלון של הבית..
עכשיו הבית מסורק יפה. וגם אילת.

הספרים מיועדים לבני שנה ומעלה. בספרים (שתואמים לספר שיצא במהדורת הנייר) ארבעים סיפורים קצרים מעולמו של הפעוט, מלווים באיורים צבעוניים וססגוניים.

לפרה יש עגל.
לתרנגולת יש אפרוח.
לסוסה יש סיח.
ולאמא יש ילדה שהיא אוהבת כל כך!

דבורה עומר (2013-1932), סופרת אהובה, שילדים ובני נוער רבים מספור גדלו על סיפוריה. עם השנים הפכו רבים מספריה לקלאסיקות, והם נמצאים על מדפיהם ובלבבותיהם של כולנו. דבורה עומר היא כלת פרס ישראל, פרס אקו"ם על מפעל חיים, פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים, פרס זאב לספרות ילדים, עיטור הכבוד ע"ש אנדרסן, מדליית קורצ'אק ופרסים רבים נוספים.


"מגדל של קוביות בניתי – מהדורת 3 ספרי קרטון" מאת דבורה עומר. איורים ססגוניים: נורית יובל. הוצאות "דני ספרים" ו"שרברק". עמודים לא ממוספרים. מחיר לצרכן 68 ₪ לספר, מנוקד. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il         

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה