יום שני, 24 ביוני 2013

קיץ של כיף

מבצע 'קיץ של כיף' עם חברת וולט דיסני ישראל ודואר ישראל:
מארז למידה והנאה לחופשת הקיץ לחוויה משותפת לכל המשפחהלקראת חופשת הקיץ, השירות הבולאי של חברת דואר ישראל בשיתוף עם חברת וולט דיסני ישראל, הפיק מארז למידה והנאה לחופשת הקיץ לחוויה משותפת לכל המשפחה, המעניק זמן איכות חווייתי, המשלב תוכן עשיר ומהנה.

המארז הייחודי כולל  תקליטור DVD - שעה של צחוק והנאה עם הדמויות האהובות מתוך הסרטים: "מכוניות", "צעצוע של סיפור" ועוד סרטונים קצרים עם החברים מבית דיסני – פיקסאר, וחוברת הפעלה לילדים ללימוד חוויתי. בחוברת משולבים גם דפי הפעלה בהם ילמדו הילדים כיצד לצייר בעצמם את דמויות דיסני – פיקסאר, שלל מדבקות של הדמויות האהובות, גיליון "הבול שלי" עם מגוון בולים של דמויות דיסני  - פיקסאר.

המארז יימכר בסניפי הדואר ובאתר האינטרנט של חברת הדואר http://www.israelpost.co.il במחיר 39.90 ₪ בלבד.

ירון רצון, מנהל השירות הבולאי של דואר ישראל ציין, כי זהו עוד מוצר לכל המשפחה לפעילות משותפת ומשעשעת. המוצר מקרב את ההורים והילדים לתחביב חינוכי, לערכיות, לשעות פנאי תרבותיות שיסחפו בשמחה את קהל הילדים ומשפחותיהם, וגיליון הבולים המיוחד והמאויר, מהווה שגריר חינוכי חשוב".

 שחר דוידסון, ראש מחלקת השיווק של דיסני ישראל מסר: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה  עם השירות הבולאי בחברת דואר ישראל.  אין לנו ספק כי המארז והדמויות המוכרות והאהובות של דיסני-פיקסאר  יעניקו לילדים ולמשפחות בישראל חוויה איכותית ומהנה במהלך חופשת הקיץ".
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה